Well Pocket - koperta mocna jak pudełko z tektury

Wyobraźcie sobie kopertę, która jest mocna jak pudełko kartonowe, a pudełko jest tak płaskie jak koperta. Niemożliwe? A jednak. Europapier Polska proponuje w swojej ofercie solidne opakowanie wysyłkowe z tektury falistej z rozszerzanymi bokami, które wytrzyma nawet mocne uderzenie.

Zalety kopert Wellpocket

Falisty materiał zapewnia przesyłce ochronę przed zginaniem i uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak przecięcie czy rozerwanie. Well Pocket to opakowanie, które jest praktyczne zarówno dla nadawcy jak i dla odbiorcy: jest ono łatwe do pakowania, a dzięki paskowi klejącemu – proste do zamknięcia. Koperta jest również prosta w otwieraniu, wystarczy, że odbiorca pociągnie za pasek odrywający.

Rozmiary kopert Wellpocket

Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach, oferując odpowiedni format do różnych wymagań. Jeśli zawartość jest trochę grubsza nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ koperta rozszerza się do grubości pakowanego przedmiotu nie zniekształcając opakowania. Każdy format jest rozszerzalny do 50 mm.

Zastosowanie kopert Wellpocket

Idealnie nadaje się pakowania: książek, czasopism, katalogów, wzorników, broszur, gier komputerowych, DVD i dysków Blu-Ray, zdjęć, albumów, fotoksiążek, prezentów fotograficznych. Dzięki Well Pocket łatwiejsza będzie wysyłka kabli, etui i innych akcesoriów do smartfonów. W ofercie Europapier Polska to opakowanie jest dostępne w pięciu rozmiarach: A5+, B4, B4+, A3 i A2.