O NAS

Od lat wyznaczamy standardy na rynku dystrybucji papierów poligraficznych, biurowych, tektury, mediów do reklamy oraz papierów i środków do utrzymania higieny w firmach.

Wiodąca pozycja rynkowa w Polsce i CEE oraz obecność w strukturze branżowej potęgi holdingu Heinzel to gwarancja stabilności finansowej, niezawodności i atrakcyjnych warunków współpracy.

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji preferowanego partnera klientów odnoszących sukces i strategicznych dostawców na obsługiwanych rynkach. Strategia firmy oparta jest na pasji i zaangażowaniu pracowników do tworzenia dla nich indywidualnych rozwiązań i wartości dodanych. 

Firma inwestuje w długofalowy, rentowny rozwój organiczny jak i aktywnie poszukuje możliwości ekspansji dopasowanej do strategii i platformy logistycznej. 

Europapier podąża przy tym za najnowszymi trendami w nowoczesnej dystrybucji. Digitalizacja jest szansą na zwiększenie efektywności sprzedaży i rozwój jakości świadczonych usług. 
 

Cała firma stawia w centrum uwagi zamówienia Klientów i jesteśmy najbardziej zorientowaną na ich potrzeby firmą w branży. 

Marek Cholewa, Prezes Zarządu Europapier Polska.