OUTLET

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnych cen na wybrane produkty z oferty Europapier Polska.

Aby zapoznać się z listą produktów dostępnych w wyprzedaży, prosimy o kliknięcie w wybraną kategorię, spośród dostępnych poniżej. Listy są aktualizowane na bieżąco, co najmniej raz w miesiącu. 

PAPIERY OZDOBNE

Papierowy Dizajn to linia papierów ozdobnych i tektur kreatywnych. Oferujemy papiery ozdobne oraz doradzamy i inspirujemy, prowadząc blog papierowydizajn.pl – najprawdopodobniej najbardziej papierowe miejsce w Internecie. Piszemy o trendach w sztuce, grafice i ilustracji, a także o najciekawszych realizacjach z Polski. O wszystkim tym, co nas w papierze fascynuje. Sprawdź naszą listę wyprzedażową!

MEDIA DO REKLAMY

Visual Media to grupa produktowa, oferująca szeroki asortyment mediów do reklamy. Folie, papiery bilbordowe i posterowe, tkaniny banerowe, tworzywa sztuczne, systemy ekspozycji czy media do sublimacji to tylko niektóre z pozycji wchodzących w skład tego segmentu biznesu. Posiadamy salony sprzedaży stacjonarnej w Bielsku- Białej i Łodzi. Zapewniamy szybki i wygodny dostęp do materiałów, a także możliwość odbioru osobistego. Sprawdź naszą listę wyprzedażową!