Opakowania e-commerce w ofercie Europapier Polska

W ofercie Europapier Polska mamy pudełka, których głównym zastosowaniem jest wysyłka ze sklepów internetowych. Opakowania zaspokoją znaczną część potrzeb firm np. z kosmetykami, suplementami, elektroniką, odzieżą, zoologicznych etc. Są dopasowane do paczkomatów i najczęściej stosowanych wymiarów paczek.

Opakowania e-commerce - wymiary

Opakowania w naszej ofercie są dostępne w 5 rozmiarach, każde z nich posiada pasek klejowy, ułatwiający ich zamknięcie oraz zrywkę do jego otwarcia przez Klienta. Pudełka występują w dwóch rodzajach konstrukcji: Fefco 427 wymagają ręcznego złożenia oraz Fefco 703 - mają automatyczne dno, więc można je złożyć jednym ruchem ręki. Ponadto istnieje możliwość regulacji ich wysokości w zakresie od 70 do 120 mm. Pudełka produkowane są z brązowej tektury falistej, wykonanej w 100% z recyklingu. Do klejenia poszczególnych warstw tektury używany jest naturalny klej skrobiowy.

Opakowania e-commerce - zalety

Jeśli poszukujecie prostych rozwiązań wysyłkowych to wspomniane pudełka są idealne. Gotowe opakowanie to przede wszystkim: oszczędność czasu podczas przygotowywania wysyłek, bezpieczeństwo towaru, a także estetyka.

Gdzie kupić opakowania do e-commerce

Opakowania do e-commerce kupisz na naszej platformie zakupowej Europapier B2B SHOP oraz u swojego opiekuna handlowego w Europapier Polska.