ROZWÓJ Z ETUTOREM W EUROPAPIERZE

Podwyższanie kompetencji wśród kadry wiąże ze sobą obopólne korzyści. Idąc tym tropem Europapier Polska wraz z nadchodzącą wiosną 2021 udostępnił swoim pracownikiem możliwość korzystania z największego serwisu do nauki języków obcych online w Polsce - eTutor.

W Europapier Polska rozwój pracowników to bardzo ważna wartość. Wszelkie narzędzia, które pomagają w jego dynamizacji i dają możliwość samokształcenia są istotnym elementem nie tylko dla osób, które zasilają szeregi Europapieru, ale także dla samego pracodawcy.

eTutor to nowoczesna platforma, która pozwala w szybki sposób poznać m.in. angielski i niemiecki. Bez stresu, ograniczeń, mozolnych dojazdów na lekcje do szkoły językowej czy spotkanie z lektorem. W pakiecie, który jest zindywidualizowany pod kątem pracowników Europapier Polska znajduje się aż 5 kursów, na każdym poziomie zaawansowania: eTutor angielski na poziomach A1-C2, przystępny kurs Business English, Travel English, kurs z zakresu logistyki – English For Specific Purposes i kurs eTutor matura na poziomie podstawowym.

Rozwój z eTutorem w Europapierze to przede wszystkim przyjemność, a do tego stawianie na nowoczesność i efektywność.