KAWA 7TH HEAVEN ORAZ EKSPRESY 4SWISS W OFERCIE EUROPAPIER POLSKA

Stawiając na nieustanny rozwój i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzyliśmy naszą ofertę o aromatyczną, tradycyjnie wypalaną kawę, a także funkcjonalne ekspresy, które stanowić będą idealne dopełnienie produktów dla biura, dostępnych w Europapier Polska.

 

Kawa

Rozbudowując ofertę Europapier Polska dla biur, pragniemy zaoferować Państwu dwa rodzaje wyśmienitej kawy ziarnistej –  7th Heaven oraz 7th Heaven Premium, pochodzących z takich zakątków świata jak Brazylia, Indie, Kolumbia czy Gwatemala. Kawa 7th Heaven to 70% ziaren tradycyjnej Arabici i 30% Robusty, czego efektem jest orzechowo-czekoladowy smak i wyrazisty aromat, natomiast kawa 7th Heaven Premium to 100% ziaren Arabici i delikatny, cytrusowy posmak na finiszu. Każda z nich powstała w procesie powolnego i rzemieślniczego palenia i dostępna jest w pojemności 1000g.

Ekspresy

Proponujemy Państwu wyśmienitą i aromatyczną kawę zaparzyć w jednym z trzech ekspresów automatycznych, które również znalazły się w ofercie Europapier Polska dla biur. Są to urządzenia renomowanej marki 4SWISS, dostosowane do specyfiki małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, wyróżniające się jednocześnie nowoczesnym designem, wieloma funkcjonalnościami i intuicyjną obsługą. Ponadto decydując się na ekspresy marki 4SWISS, otrzymują Państwo kompleksową opiekę serwisową.

Dystrybucja i zamówienie

Mamy nadzieję, że kompleksowość naszej nowej oferty - aromatycznej kawy ziarnistej, nowoczesnych ekspresów, jak i możliwości zamówienia nowoczesnych ekspresów - to idealne rozwiązanie, które pomoże w dalszym rozwoju sprzedaży wśród naszych stałych dystrybutorów produktów do biur.  Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z dedykowaną obsługą klienta w Europapier Polska.

Specyfikacje ekspresów do pobrania