EKOLOGICZNA LINIA PRODUKTÓW OD DR. SCHNELL

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie kontrahenci odnaleźli wyłącznie produkty najwyższej jakości, a jednocześnie, aby produkty te były przyjazne dla środowiska. Dlatego z radością informujemy o dostępnej w naszej ofercie najnowszej ekologicznej linii produktów Ecolution od producenta Dr. Schnell.

 

Ecolution od Dr. Schnell

Dr. Schnell to wiodący producent niemieckich środków czystości, który w trosce zarówno o najwyższą jakość artykułów, jak i o środowisko naturalne, wprowadził do swojej oferty ekologiczną linię produktów Ecolution. Linia ta opiera się na zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań takich jak uniwersalne, a przede wszystkim – wysokowydajne koncentraty, z których uzyskać można nawet do 2000 litrów roztworu, a co się z tym wiąże – ograniczyć produkcję odpadów do minimum. Ponadto linia Ecolution to w 100% recyklingowalne pojemniki neutralne względem emisji CO2 i dzięki temu – bezpieczne dla środowiska.  

Produkty dostępne w ofercie Europapier

Linia Ecolution to między innymi wspomniane uniwersalne i wysokowydajne koncentraty przeznaczone do utrzymania czystości niemalże każdej powierzchni, a także środki do skutecznego czyszczenia urządzeń sanitarnych i usuwania wapnia dostępne w postaci saszetek. Produkty te zostały stworzone nie tylko z myślą o środowisku, ale i o wygodzie w użytkowaniu – zastosowane rozwiązania pozwalają na w pełni bezpieczne korzystanie z artykułów, przewidywalność i minimalizację kosztów, a także na znaczne zmniejszenie zapotrzebowania na powierzchnię magazynową. 

ECOLUTION MILIZID


Środek do skutecznego czyszczenia urządzeń sanitarnych i usuwania wapna. Do skutecznego czyszczenia wszystkich materiałów kwasoodpornych w pomieszczeniach sanitarnych i wilgotnych.

ECOLUTION FOROL

Środek do skutecznego czyszczenia wszystkich wodoodpornych, gładkich i strukturyzowanych powierzchni, również do powlekanych i niepowlekanych, wodoodpornych pokryć podłogowych.

Zalety produktów Ecolution

  • wstępne dozowanie z saszetki lub w postaci płynnej
  • neutralny pod względem emisji CO2 **
  • najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki zastosowanym systemom ochronnym
  • bardzo prosta obsługa
  • najwyższa wydajność 
  • znacznie mniejsze zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową i koszty transportu
  • przewidywalność kosztów dzięki precyzyjnemu i wyjątkowo bezpiecznemu dozowaniu
  • wszystkie produkty są wegańskie

Karty produktów do pobrania

Cieszymy się, że w ofercie Europapier Polska znajdują się produkty mające znaczącą wartość jednocześnie dla użytkowników, jak i dla środowiska. Zachęcamy do składania zamówień.