E-GREEN - IDEALNE ROZWIĄZANIE NA TWOJE WYSYŁKI

Jeśli poszukujecie opakowania do wysyłki swoich produktów, a chcielibyście się wyróżnić od standardowych pudełek, kartonowych kopert czy opakowań foliowych rozwiązanie E-Green jest idealne.

Koperty E-Green są wyposażone w poszerzane wstawki boczne i spodem nawet do 120 mm. Wykonane w 100% z mocnego papieru typu kraft, w pełni nadają się do ponownego przetworzenia i biodegradacji. Jednym słowem są ekologiczne. Dostosowują się do zawartości, dzięki czemu zredukowana zostaje objętość przesyłki. Posiadają klapkę zamykającą o szerokości od 86mm do 100mm i 2 paski zamykające, co umożliwia dwukrotne otwarcie ponowne i zaklejenie koperty. Struna z perforacją umożliwia szybkie i łatwe otwieranie koperto-torby. Występują w wielu rozmiarach: C5, B4, M+, M, L i XL.

E-Green to bardzo efektywne i innowacyjne rozwiązanie dla towarów, które nie wymagają sztywnego opakowania. Mogą służyć do: odzieży, obuwia, kosmetyków czy towarów paczkowanych. Dzięki takiemu opakowaniu na pewno wyróżnicie się pośród innych firm, a do tego zyskacie prestiż, że dbacie o ekologię i środowisko.