EUROPAPIER POLSKA OTWORZYŁ NOWY SALON SPRZEDAŻY W WARSZAWIE

Europapier Polska otworzył nowy salon sprzedaży w Warszawie przy ulicy Chojnowskiej 35. Tym samym, Warszawa stała się czwartą lokalizacją, zaraz po Gdańsku, Łodzi i Bielsku – Białej, w której funkcjonuje salon firmowy Europapier Polska.  

W nowej lokalizacji znajdują się przede wszystkim produkty z grupy Visual Media, oferującej media do reklamy między innymi folie ploterowe marki ORAFOL, folie do druku, banery itd. W salonie pojawiły się także główne produkty z innych segmentów biznesu Europapier Polska tj. artykuły higieniczne, papiery biurowe, papiery i kartony powlekane do druku offsetowego z sektora Printing & Packaging oraz papiery ozdobne marki Papierowy Dizajn.

Doświadczony i profesjonalny personel zadba o właściwe dobranie produktów do potrzeb klienta. Na miejscu można zobaczyć, dotknąć, a nawet przetestować wybrane produkty.

Położenie salonu umożliwia dogodny dojazd samochodem lub środkami komunikacji publicznej. Dodatkowo, w pobliżu znajduję się parking, który ułatwia odbiór osobisty zamówionego towaru. Dla wszystkich pozostałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę transportu na terenie całego kraju. Zapraszamy do odwiedzin!